Monitoring SIEM

A ty? Wiesz co dzieje się w twojej sieci?
Zabezpiecz swoje dane - Postaw na monitoring bezpieczeństwa nie tylko tego fizycznego

Sprawdź też...

Broszura

Sprawdź co możemy ci zaoferować, wszystkie informacje i przykłady wdrożeń usług Bezpieczeństwa IT znajdziesz w pliku PDF.

Jak możemy ci pomóc?

Usługa monitoringu SIEM kompleksowo zapewnia bezpieczeństwo twoim danym.

Kolektor SIEM zbiera wiele informacji w obrębie całej sieci przedsiębiorstwa. Zbierane są logi systemów operacyjnych, które następnie agregujemy w jednej centralnej platformie monitoringu bezpieczeństwa. System ma możliwość automatycznej analizy danych i reagowania zgodnie ze zdefiniowanymi procedurami bezpieczeństwa.

Używamy zaawansowanych narzędzi analitycznych aby wykrywać wzory w działaniu potencjalnych hakerów, analizujemy możliwe ścieżki nieautoryzowanego dostępu i podejmujemy kroki w kierunku zablokowania możliwości penetracji systemu. Jesteśmy w stanie w czasie rzeczywistym skanować systemy na obecność podatności (CVE).

Dzieki tej usłudze znacząco poprawisz czas wykrycia ewentualnego naruszenia a co za tym idzie czas reakcji na incydent bezpieczeństwa.

Jakie korzyści niesie wdrożenie systemu Updata SIEM Monitoring.

  • Wykryjemy zaawansowane naruszenia bezpieczeństwa - W razie ewentualnego włamania do twojej infrastruktury IT będziemy wiedzieli o tym jako pierwsi. Podejmiemy kroki zapobiegawcze i niezwłocznie poinformujemy cię o możliwym naruszeniu.

  • Ochronimy przed atakami pochodzącymi z wewnątrz organizacji - Luki w zabezpieczeniach lub ataki wychodzące od osób autoryzowanych w twojej firmie są często cięższe do wykrycia. Jeden zainfekowany mail może spowodować fatalne skutki dla bezpieczeństwa danych twoich klientów. Zapewnij im bezpieczeństwo i nie pozwól aby otwarty przypadkiem plik pociągnął na dno twoją firmę.

  • Wykryjemy próby ataków typu SQL Injection - Atak SQL Injection może spowodować wyciek bazy danych twojej firmy lub utratę ważnych danych. Jesteśmy w stanie wykryć próbę penetracji systemu w przypadku takiego ataku i zablokować jego źródło.

Dlaczego warto dbać o bezpieczeństwo?

Skutki każdego ataku cyberprzestępców mogą spowodować wiele problemów dla twojej firmy. Nie pozwól na to, daj sobie i swoim klientom poczucie bezpieczeństwa!

Te przykładowe usługi możemy objąć ochroną...

Serwery dedykowane

Zawsze na straży bepzieczeństwa twoich danych

Usługach zdalnego pulpitu (RDaaS)

Nie pozwól aby praca twoich pracowników została przerwana

Serwerach VPS

Twoje usługi działające na serwerach VPS też ochronimy

Sprzęt fizyczny przedsiębiorstwa

I wiesz co dzieje się w firmie...