Backup as a Service (BaaS)

Automatyczne kopie zapasowych twoich danych mogą uchronić cię przed tragedią
Utrata zasilania, awaria dysku, ransomware - twoje dane może uchronić backup

Sprawdź też...

Broszura

Sprawdź co możemy ci zaoferować, wszystkie informacje i przykłady wdrożeń serwerów BaaS znajdziesz w pliku PDF.

Jak możemy ci pomóc?

Backup as a Service (BaaS) to usługa polegająca na zapewnieniu zdalnego
i zautomatyzowanego procesu tworzenia kopii zapasowych danych należących do firmy i przechowywania ich w chmurze. Updata BaaS pozwala na uniknięcie konieczności inwestowania we własną infrastrukturę do przechowywania danych oraz na łatwe i szybkie odzyskiwanie ich w przypadku awarii, uszkodzenia lub utraty danych spowodowanych nieuprawnionym dostępem.

A co mówią badania?

Według badania "2021 State of Disaster Recovery" przeprowadzonego przez firmę Zerto, ponad połowa firm (53%) doświadczyła awarii lub utraty danych w ciągu ostatniego roku, a 37% z tych firm utraciło dane na stałe. W odpowiedzi na te wyniki, 92% ankietowanych wskazało, że zwiększyło wydatki na ochronę danych.

Natomiast w badaniu "2021 Data Protection Trends & Market Predictions" przeprowadzonym przez firmę Veeam w 2021 roku, ankietowani wskazali, że największym wyzwaniem w zakresie ochrony danych są szybko zmieniające się zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem. Ponadto, ponad połowa respondentów (51%) wskazała, że chce przechowywać kopie zapasowe swoich danych w chmurze.

Wszystkie te badania wskazują na to, że ochrona danych i backup as a service stają się coraz ważniejsze dla firm, a zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem stanowią jedno z największych wyzwań w zakresie bezpieczeństwa danych. W zabezpieczeniu twoich danych może pomóc Updata.


Usługa Updata BaaS jest bardzo prosta do wdrożenia zarówno na urządzeniach z systemem Windows jak i Linux. Nasz system nie ingeruje w zainstalowane na urządzeniu aplikacje a kopia może wykonywać się w zaplanowanych przez klienta porach dnia lub nocy, nie trzeba wykonywać jej ręcznie.

Elastyczna wycena tej usługi powoduje, że płacisz tylko za taką ilość zasobów jakiej w danym momencie potrzebujesz. Koniec z inwestowaniem tysięcy w macierze
i dyski!

 

Podsumowując, BaaS to usługa, która oferuje twojej firmie bezpieczeństwo, łatwość wdrażania, oszczędność czasu i zasobów, elastyczność i wsparcie techniczne specjalistów updata.

Usługę BaaS możesz dołączyć do...

Serwerów dedykowanych

Nieoceniona wydajność dla twojego projektu

Usługi zdalnego pulpitu (RDaaS)

Dołącz backup do wszystkich swoich komputerów w chmurze

Serwerów VPS

Dodaj regularne kopie zapasowe do swojego serwera wirtualnego

Własnego sprzętu

Posiadasz istniejącą infrastrukturę? Ją też możemy zabezpieczyć!