Budowa lokalnych sieci komputerowych

Każda firma posiada swoją infrastrukturę sieciową lub ma w planach jej realizację
Pomożemy ci zaplanować i wdrożyć schematy połączeń lokalnych

Sprawdź też...

Broszura

Sprawdź co możemy ci zaoferować, wszystkie informacje i przykłady wdrożeń administracji IT znajdziesz w pliku PDF.

Jak możemy ci pomóc?

Nasza usługa polega na kompleksowym zaprojektowaniu i realizacji sieci LAN dla przedsiębiorstwa, zarówno ze strony fizycznej, jak i logicznej. 
Dobierzemy i skonfigurujemy odpowiednio sprzęt. Dzięki pracy w środowisku datacenter przy infrastrukturze hostgier.pl nasi specjaliści nabyli wprawy w skomplikowanych realizacjach.

Niezależnie od tego czy twoja szafa RACK jest 6-12 Unitowa, czy mamy do realizacji pełną szafę 48U - Możesz na nas liczyć.

Przeprowadzamy analizę potrzeb klienta, na jej bazie projektujemy i realizujemy sieć, biorąc pod uwagę specyfikę działalności przedsiębiorstwa oraz liczbę pracowników. Projektujemy sieć w sposób zoptymalizowany pod kątem wydajności, skalowalności oraz bezpieczeństwa. Dajemy klientowi możliwość integrowania swojej sieci z innymi usługami Updata, dzięki czemu firma może wdrażać nowoczesne technologie jeszcze szybciej i prościej.

Fizyczna realizacja sieci polega na dostarczeniu i zainstalowaniu odpowiedniego sprzętu sieciowego, takiego jak switche, routery czy firewalle. Dodatkowo, zapewniamy właściwe okablowanie.

Po zakończeniu fizycznej realizacji sieci, przystępujemy do konfiguracji oprogramowania urządzeń. Zajmujemy się także testowaniem i weryfikacją poprawnego działania sieci.

Usługa budowy sieci LAN łączy się z...

DDoS Protection

Zabezpiecz swoje łącze na wypadek ataku DDoS

Monitoringiem SIEM

Bądź o krok przed hakerem

Sieci VPN

Połącz filie tak aby miały one dostęp do wspólnych zasobów

Monitoringiem sieci i urządzeń

Awaria? My już planujemy odpowiednie działania